Oferta

Podstawę naszej oferty stanowią:

  • torby, torebki damskie

Każda Pani może u nas znaleźć  dla siebie odpowiednią torbę, czy ze skóry naturalnej, czy tworzywa sztucznego, zarówno pod względem okazji jak i przedziału cenowego. Wizytowa? Na co dzień? Do pracy? Do szkoły? Na sportowo? Tak, nasza oferta stara się sprostać każdej okazji. Chcemy aby każda Pani mogła coś dla siebie znaleźć, tak więc dbamy również o szeroki przedział cenowy naszych torebek. Ceny zaczynają się od kilkunastu złotych, a kończą na markowych produktach.

  • torby, teczki męskie

Nie zapominamy również o Panach. Gdziekolwiek się udają: elegancka teczka na spotkanie biznesowe, wygodna torba na co dzień, czy prosta do pracy. Cokolwiek jest do zabrania: dokumenty a4, laptop, czy drugie śniadanie. Tak, staramy się, poprzez szeroką ofertę toreb, teczek oraz saszetek, zaspokoić wszystkich nawet wymagających Panów. Stałym elementem naszej oferty jest również szeroki przedział cenowy, od najprostszych rozwiązań po markowe produkty.

  • bagaż – walizki, torby podróżne, akcesoria

Krótki wyjazd biznesowy czy kilkutygodniowy urlop z rodziną. Potrzebna duża waliza, bagaż kabinowy czy torba na trening. Przy każdej okazji pomożemy się spakować. W naszych sklepach znajdą Państwo szeroki wybór produktów bagażowych. Staramy się również pomóc w wyborze odpowiedniego rozwiązania w zależności od wymagań Klienta. Oprócz toreb, walizek posiadamy również w ofercie szeroki wybór akcesoriów związanych z podróżą. W naszych sklepach znajdą Państwo również: kłódki, pasy zabezpieczające, wagi, pokrowce, pojemniki na płyny…  – wszystko do walizek.

  • galanteria skórzana – portfele, paski, rękawiczki …

Szeroki wybór portfeli, pasków, rękawiczek, etui na dokumenty, długopisy, telefon czy okulary, dla Pani czy Pana. Dla siebie czy na prezent. Jak zwykle w szerokim przedziale cenowym, łącznie z markowymi produktami.

  • odzież skórzana

Kurtki, płaszcze, kożuchy damskie oraz męskie. Ze skóry naturalnej oraz skóropodobne.

  • plecaki szkolne, weekendowe, biznesowe

Plecaki na każdą okazję. Do szkoły, na wypady weekendowe czy na laptopa.

 

Współpracujemy wieloma renomowanymi polskimi jak i światowymi markami. W swojej ofercie posiadamy m.in. produkty takich marek jak: Wittchen, VIP, NOBO,Puccini,DANA,Laura Biaggi,Boca, Daag, Paters, Grosicki, Bobkowski, Słoń Torbalski, Genevian, Verso, Ochnik, Suchy Las, Samsonite, Roncato, American Tourister, Travelite, Titan, Delsey, Parasol, Kulik, Dorimex, Zina, Starter, Puma, Zet-Mark, Asko -Rymanów, Kaszkiet…


W ofercie, w wybranych punktach sprzedaży posiadamy również szeroki wybór w asortymencie:

  • wiklina
  • metaloplastyka

Najnowsze aktualności